Bielizna ciążowa od Babyono

Podczas ciąży i połogu ciało kobiety wymaga specjalnej, czułej opieki. Zmiany, które zachodzą w stanie ciała, jak i w jego wyglądzie sprawiają, że kobietom w tym okresie zależy na wyższym komforcie niż zazwyczaj. Z myślą o nich powstała bielizna ciążowa. Jest ona odpowiednio dostosowana do wymagań delikatnej i nadwyrężonej przez ciążę skóry. W kolekcji babyono znajdziecie różne elementy tego typu bielizny, które z pewnością pozwolą przetrwać ten okres w zdecydowanie większym komforcie i wygodzie. 

Biustonosze ciążowe

Biustonosze ciążowe można nosić zarówno w trakcie ciąży, jak i po niej. Tego typu bielizna ciążowa nie posiada fiszbin, jest lekka oraz daje dobre podparcie zwiększonym kształtom, dzięki czemu nie obciążają one kręgosłupa. Mamy, które są już po porodzie, zdecydowanie powinny zaopatrzyć się w specjalne staniki do karmienia, które posiadają odpinane miseczki, pozwalające zachować wysoki komfort oraz higienę karmienia. Najlepsze staniki tego typu są wykonane z hipoalergicznych, oddychających materiałów.

Majtki jednorazowe

Bielizna ciążowa obejmuje również majtki jednorazowe. Przeznaczone są dla kobiet w połogu – zarówno tych, które rodziły metodą naturalną, jak i tych po cesarskim cięciu. Ich zadaniem jest pomoc w utrzymaniu odpowiedniego stanu higieny oraz podtrzymywanie podkładu higienicznego na swoim miejscu. Majtki tego typu nie uciskają oraz nie powodują otarć, dzięki czemu wspomagają gojenie się ran oraz gwarantują dobrą cyrkulację powietrza.

Pas brzuszny

Mniej popularna bielizna ciążowa to pasy brzuszne. Wspomagają wzmacnianie powłok brzusznych oraz łagodzą bóle po operacji. Umożliwiają szybsze rozpoczęcie ćwiczeń, a także powrót do całkowitej sprawności fizycznej.

Babyono to marka, której zaufały już miliony mam w całej Polsce. Wszystkie nasze produkty są najwyższej jakości i spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa. Dołącz więc do grona zadowolonych mam i postaw na bieliznę naszej marki już dziś! Gwarantujemy, że nie pożałujesz.