Kostka sensoryczna wspaniale rozwinie zmysły Twojego malucha!

Wczesne dzieciństwo to okres, w którym rozwijają się zmysły dziecka, uczy się ono rozróżniać sygnały dochodzące z każdego z nich. Warto wesprzeć ten rozwój i odpowiednio go stymulować – świetną pomocą będzie kostka sensoryczna BLACK&WHITE CUBE, dzięki której maluch może ćwiczyć wzrok lub pracować nad chwytem. Zabawka została wykonana z przyciągających wzrok najmłodszych czarnych i białych materiałów, które są poprzeplatane z migotliwym złotem i srebrem. Zabawka jest wykonana z naturalnych materiałów, dzięki czemu jest bezpieczna i mogą jej używać dzieci już od swoich pierwszych dni życia. 

Rozwiń zmysły swojego dziecka, dzięki tej innowacyjnej zabawce

Kostka sensoryczna zrobiona jest z materiałów o różnej fakturze, takich jak miękki aksamit, miękki i chłodny patern wydający dźwięk oraz przyjemna w dotyku bawełna. Dzięki temu dziecko uczy się rozróżniać różne faktury. Poza tym, kostka sensoryczna:

  • rozwija wyobraźnię,
  • przyciąga uwagę dziecka błyszczącymi elementami,
  • rozwija motorykę,
  • sprzyja nauce chwytania,
  • rozwija umiejętności poznawcze dziecka.

Kostka sensoryczna zdobyła serca mam i ich maleństw w całej Polsce, jej popularność cały czas rośnie i rośnie. Jeśli chcesz, by Twoje dziecko miało piękną i rozwijającą zabawkę edukacyjną, która jest wysokiej jakości, BLACK&WHITE CUBE to idealna propozycja dla Ciebie i maluszka! Dołącz do mam, które zaufały babyono i patrz jak Twoja pociecha pięknie się z tą kostką rozwija.