Podkłady do przewijania dla maluchów i ich mam!

Szukasz idealnych podkładów higienicznych do przewijania swojego niemowlaka, które będą zarówno wygodne dla Ciebie, jak i komfortowe dla Twojej pociechy? Podkłady do przewijania od babyono to coś, czego szukasz! Dzięki swojej niezwykłej chłonności zawsze dają maluszkowi poczucie higieny i komfortu, których nie dają podkłady niższej jakości. Posiadają zewnętrzną folię, która chroni przed wszystkimi niespodziewanymi zabrudzeniami, a samoprzylepne paski zapobiegają przesuwaniu się podkładu. Z podkładów od babyono aż chce się korzystać! 

Podkłady do przewijania nie tylko dla najmłodszych!

Podkłady do przewijania od babyono nie tylko sprawdzą się świetnie podczas przewijania i czynności pielęgnacyjnych maluchów, ale również zagwarantują komfort kobietom w połogu. Nasze podkłady są tak doskonałe, dzięki cechom, które wyróżniają je na tle konkurencji, takim jak:

  • cztery samoprzylepne paski,
  • sucha i oddychająca warstwa wierzchnia,
  • ochronna warstwa nieprzemakalna,
  • superabsorbent wchłaniający płyny i neutralizujący zapachy.

Podkłady dostępne są w dwóch wymiarach: 40x60cm oraz 90x60cm.

Stawiając na babyono, stawiasz na firmę, której zaufały już miliony mam w Polsce. Naszą misją jest dostarczanie najlepszych i bezpiecznych produktów dla maluszków i ich mam. Gwarantujemy, że również nasze podkłady do przewijania spełnią swoją funkcję doskonale, tak, że nie będziesz już chciała korzystać z innych. Nie wierzysz? Wypróbuj sama i przekonaj się, że jakość ma znaczenie!