Kubek 360 – najlepszy dla Twojego malucha

Kubek 360, czyli tak zwany kubek niekapek to innowacyjne rozwiązanie dla maluchów, które dopiero uczą się pić z kubeczków. Jego miękki ustnik umożliwia zasysanie dowolnego płynu z każdego miejsca wokół krawędzi miękkiego ustnika. Został on zaprojektowany specjalnie z myślą o delikatnych dziąsłach Twojego malucha. Wbudowany w niego zawór uszczelniający zapobiega wylewaniu się płynów z kubeczka, a ergonomiczne uchwyty kubeczka wspaniale dopasowują się do malutkich rączek. Jeśli chcesz, by Twoje dziecko szybko nauczyło się pić z normalnego kubka, kubek 360 z pewnością pomoże mu w nauce samodzielnego picia bez rozlewania. Wykonano go z bezpiecznych dla maluszków materiałów, przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Produkt całkowicie wolny od Bisfenolu A. 

Kubek 360 to hit od babyono!

Kubek 360 cieszy się niesłabnącą popularnością wśród mam, które chcą nauczyć swoje maleństwa picia ze szklanki. Z kubkiem niekapkiem jest to dużo prostsze, gdyż:

  • posiada zawór uszczelniający, zapobiegający wylewaniu napojów,
  • ma ustnik 360, który jest dostosowany do delikatnych dziąseł dziecka,
  • został wyposażony w zakrętkę , chroniącą przed zabrudzeniem, a więc bakteriami,
  • posiada ergonomiczne uchwyty oraz gumową, antypoślizgową powłokę, dzięki którym idealnie dopasowuje się do małych rączek,
  • jego objętość do 240 ml jest najbardziej optymalna dla maluszków.

Zaufaj babyono, jak zrobiło to miliony mam w całej Polsce i postaw na kubek 360 do nauki picia przez Twoje maleństwo!