Przytulanka dla niemowlaka od Babyono!

Przytulanka dla niemowlaka często jest jego pierwszą, osobistą zabawką, która niejednokrotnie daje mu również poczucie bezpieczeństwo. Babyono wie, jak ważne jest, by tego typu zabawka była dostosowana do wieku najmłodszego. Większość z nich jest zaprojektowana w formie płaskiej przytulanki-szeleścika, którą można zgniatać, gryźć, tarmosić, ciągnąć oraz rzecz jasna – przytulać. Ich design przyciąga wzrok dziecka, często są zrobione z kontrastujących ze sobą materiałów o różnej strukturze, które dodatkowo wprowadzają dziecko w świat różnych faktur. Najczęściej są wykonane w czerni i bieli ze złotymi lub srebrnymi elementami – dlaczego? Dziecko przez pierwsze 3 miesiące swojego życia widzi przedmioty jedynie w czerni i bieli, dopiero później zaczyna rozróżniać inne barwy. W związku z tym, wykonanie zabawki w innych kolorach dla niemowlaka, zupełnie mija się z celem. Jeśli chcesz podarować swojemu dziecko dużo chwil radości, przytulanka dla niemowlaka od babyono z pewnością mu ją zagwarantuje! 

Przytulanka dla niemowlaka – rozwój przez zabawę

Przytulanka dla niemowlaka oprócz tego, że jest przyjemna i miła w dotyka dla niemowlaka, często pełni też funkcje, z których nie zdajemy sobie sprawy. Takie zabawki od babyono:

  • rozwijają wyobraźnię niemowlaka,
  • dają poczucie bezpieczeństwa,
  • rozwijają umiejętności poznawcze, gdyż posiadają stymulujące faktury, kształty oraz dźwięki.

Jeśli Twoim celem jest idealna przytulanka dla niemowlaka, zdecydowanie powinnaś zwrócić uwagę na te od babyono, gdyż cieszą się one niesłabnącym zainteresowaniem mam. Od wielu lat dostarczamy wysokiej jakości zabawki i akcesoria dla dzieci oraz ich mam. Wierzymy, że wysoka jakość nie musi iść z zawyżoną ceną, chcemy, żeby nasze produkty były dostępne dla wszystkich mam. Nasze wyroby powstają z naturalnych materiałów i są bezpieczne dla dzieci. Dołącz więc do grona zadowolonych mam i postaw na zabawki od babyono! Gwarantujemy, że nie pożałujesz inwestycji w radość i uśmiech swojego dziecka!