Termometr do wody – zadbaj o kąpiel swojego malucha!

Temperatura, w której kąpiemy naszego malucha jest niezwykle ważna – nie może być ani za ciepła, ani za zimna. Czasami metoda naszych mam na „łokieć” nie zawsze pozwala dokładnie oszacować, czy już możemy włożyć malucha do kąpieli. Dlatego babyono przedstawia termometr do wody, dzięki któremu Twoje dziecko zawsze będzie kąpać się w optymalnej temperaturze! Do wykonania jego pomiaru wykorzystano parafinę zatopioną w rurce, co gwarantuje całkowite bezpieczeństwo jego użytkowania. Jego lekka konstrukcja zapewnia unoszenie się na wodzie, co pozwoli Ci na ciągłe kontrolowanie temperatury wody. Czytelna i duża skala pozwala na łatwe odczytywanie temperatury, która gdy jest optymalna (około 37 stopni Celsjusza) jest oznaczona uśmiechniętą buźką. 

Termometr do wody gwarancją bezpiecznej kąpieli!

Skóra niemowlaka jest bardzo delikatna, przez co narażona na wszelakie czynniki zewnętrzne, w tym za niską i za wysoką temperaturę. Dlatego tak ważne jest, by stale kontrolować temperaturę kąpieli, w czym pomaga termometr do wody. Ten od babyono idealnie spełnia swoją funkcję, gdyż:

  • jest bezrtęciowy, czyli bezpieczny,
  • posiada czytelna skalę,
  • idealna temperatura jest oznaczona uśmiechniętą buźką, co pomaga w jej utrzymaniu,
  • unosi się na powierzchni wody, co pozwala stałą jej kontrolę podczas kąpieli,
  • dokładnie mierzy temperaturę wody.

Termometr do wody od babyono to produkt, który zdecydowanie ułatwi kąpiele Twojego maluszka – zaopatrz się w niego już dziś!