Zawieszka do wózka – klasyczna zabawka, którą kochają wszystkie dzieci!

Zawieszka do wózka to klasyczna zabawka, którą nas bawiły nasze mamy, a je nasze babcie. Czasami okazuje się, że niektóre rozwiązania nie mają daty przydatności i to właśnie one najlepiej sprawdzą się dla naszego dziecka. Popularność zawieszek zupełnie nie spada i są jednymi z częściej wybieranych produktów już do wyprawki. Tego typu zabawki od babyono stworzone są tak, by wywoływać uśmiech na małej buzi dziecka. Pełno na nich błyszczących, srebrnych i złotych elementów, które przyciągają wzrok i absorbują na długi czas malucha. Poza tym, są wykonane w czerni i bieli, ponieważ w pierwszych trzech miesiącach życia dziecko widzi rzeczywistość jedynie w tych kolorach. Zabawki jak zawieszka do wózka są wykonane z materiałów o różnych fakturach, dzięki czemu dziecko może poznać właściwości wielu materiałów. 

Zawieszka do wózka nie tylko bawi, ale również rozwija!

Zawieszka do wózka to oczywiście zabawka, która przede wszystkim ma rozweselić dziecko i uprzyjemnić mu spacer, jednak posiada ona również inne funkcje, także edukacyjne! Dzięki nim dziecko bawi się ucząc oraz uczy się bawiąc! Naszym zdaniem każda zabawka dziecięca powinna spełniać te dwie role. Taka zawieszka od babyono:

  • uczy rozpoznawania kształtów,
  • rozwija wyobraźnię maluchów,
  • rozwija koordynację wzrokowo-ruchową,
  • może być również zawieszona przy łóżeczku oraz foteliku.

Zabawki od babyono to gwarancja jakości, której od wielu lat ufają mamy w całej Polsce, a grono naszych wielbicielek cały czas rośnie. Lepiej postawić na sprawdzoną firmę niż później żałować nietrafionego zakupu. Zawieszka do wózka z pewnością sprawdzi się na wielu spacerach i sprawi, że zawsze będzie ona przyjemnością dla Twojego maluszka. Jeśli więc chcesz wszystkiego, co najlepsze dla swojej pociechy, wybierz babyono! Dołącz do grona zadowolonych mam i szczęśliwych dzieci – zamów wspaniałą zabawkę, jaką jest zawieszka do wózka już dziś! Twoje dziecko z pewnością odwdzięczy Ci się pięknym uśmiechem.